We wrześniu 2012 roku podjęłam prace w Grupie OPAL, która jest liderem w branży nieruchomości na Śląsku. W ramach działalności Grupy zajmuje się głównie marketingiem i PR internetowym. Doświadczenie zdobyte u poprzedniego dewelopera oraz praktyka dziennikarska i PR-owa pomogły we wdrożeniu kilku internetowych rozwiązań, które podniosły zainteresowanie produktami firmy.

W ramach naszej współpracy powstały kampanie Google AdWords dedykowane dla obiektów komercyjnych, sal konfernecyjno-szkoleniowych, hoteli i hosteli oraz reklamy outdoor. Wdrożyłam również kilka rozwiązań SEO-PR, które miały na celu zwiększenie zaufania społecznego wobec Spółki. Specjalne strony inwestycji typu Landing Pages pozwoliły na stworzenie komunikacji między Spółką, a otoczeniem, które zaowocowało dialogiem co do potrzeb rynkowych i powstających przedsiębiorstw. Dzięki temu wdrożono między innymi projekt akceleracji biznesu StartNOW, który ma na celu pomoc młodym firmom w rozwoju.

Aktualnie oprócz komunikacji marketingowej i PR dla grupy zajmuję się jednym z jej unijnych projektów – Parkiem Przemysłowo-Technologiczym REVITA PARK, w którym wdrażamy między innymi projekt akceleracji biznesu StartNOW, a także pełnię funkcje doradcy ds. PR.

W swojej pracy wykorzystuję nie tylko tradycyjne kanały przekazu jak billboardy, bannery, czy materiały POS, ale również kanały internetowe jak Facebook, Twitter, Google+, konta ogłoszeniowe, aplikacje z mapami, a także prowadzenie bloga firmowego 

Każdy z tych kanałów jest powiązany ze stronami internetowymi i wspomaga nasze działanie SEO-PR, SEM-PR oraz SEV-PR.

Grupa OPAL

Landing Pages