Czas się ustatkować. Po licznych stażach, współpracy jako wolny strzelec podjęłam zatrudnienie w firmie budowlanej. Jako spółka deweloperska zajmowali się budowaniem i sprzedażą mieszkań, domów i obiektów komercyjnych. Te ostatnie podlegały innej spółce. Wcześniej zdobyte doświadczenie redakcyjne i PR-owe pozwoliły mi na szybkie wdrożenie się w potrzeby firmy i opracowanie kilku kampanii reklamowych promujących domy i mieszkania, a także wdrożenie projektu „Przyjazny Dom” w ramach którego współpracowałam między innymi z Golden Egg, Open Finance, ING Bank Śląski, Bank Zachodni WBK, Deutsche Bank, Millenium Bank, PKO SA, PKO Bank Polski SA, Gettin Noble Bank, Stachowicz Decor, Prosper Nieruchomości, Nieruchomości Południe, Grupa Paradyż, Grupa Cersanit-Opoczno i innymi podmiotami. Wszystko to pomogło podnieść wskaźnik sprzedażowy nawet w okresach tak zwanym sezonie ogórkowym. Chodzi o miesiące wakacyjne i letnie. 

W swojej pracy Specjalisty do spraw marketingu wykorzystywałam nie tylko tradycyjne kanały przekazu jak billboardy, bannery, czy materiały POS, ale również kanały internetowe jak Google Analitycs, Blip, Twitter, Google+, konta ogłoszeniowe, a także prowadzenie bloga firmowego www.centrumdeveloper.wordpress.com 
Raportowanie na bieżąco pomogło w podnoszeniu efektywności kampanii poprzez ich badanie i pełna obserwacje przy pomocy stworzonego przez siebie systemu F-word przy pomocy programu Excel. W ten sposób prowadzona kontrola pozwoliła na łatwiejsze i szybsze wyciąganie wniosków co do prowadzonych kampanii. W latach 08.2010 – 03.2012 dzięki wielu działaniom marketingowym sprzedaż firmy miała tendencję rosnącą średnio o 5.5% miesięcznie. A w okresie 01.2011 – 03.2011 w stosunku do lat ubiegłych wzrosła o 32%. Ponad to opracowałam plan komunikacji między działami sprzedaży i po sprzedaży, a także działami: budowalnym, przygotowania produkcji czy rozrachunków i księgowości – wszystko to miało na celu polepszenie obiegu informacji dotyczących klienta i stanu zakupionej nieruchomości. Wszak zadowolony klient to… najlepsza reklama.

KAMPANIA WITAJ W DOMU / MIESZKANIU

KAMPANIA BUDUJEMY Z TEJ SAMEJ MATERII CO SNY

KAMPANIA JULKA I PRZYJACIELE

KAMPANIA OD PROJEKTU DO EFEKTU

KAMPANIA ZAMIESZKAJ JUŻ DZIŚ NA SWOIM

KAMPANIA MIESZKAJ ELEGANCKO

PROPOZYCJE STRON WWW

POZOSTAŁE MATERIAŁY PROMOCYJNE

Projekty wizualne